Формат

5 днів на тиждень діти від 6 до 10 років збираються разом в затишному класі. На 5 годин вони потрапляють до простору, де можна:

  • дізнаватися нове про себе та світ,
  • практикуватися у вмінні володіти своїм тілом та розумом, вибір засобів для цього ледь не безмежний,
  • поринати у глибини актуальних для себе питань, перевіряти власні теорії, проводити дослідження, ставити експерименти,
  • вільно рухатися в класі під час занять,
  • вбиратися в одяг за настроєм,
  • лишатися дитиною і бути собою у всіх сенсах.

Навряд чи вони б використали для назви цього процесу наше доросле визначення «опанування державної та міжнародної програми». Це занудне визначення, а наша школа, як свідчать дослідження серед її учнів, із занудством асоціюється найменше. Головне, що результатом задоволені всі.

Uschool – маленька школа, до 10 учнів у групі.bg3

Нашими орієнтирами у навчанні є одночасно запити та здібності дитини та те, до чого ми з нею маємо прийти за вимогами програми. Часом це геть різні речі.

Тож ми беремо на себе роль балансира і вибудовуємо для кожного той унікальний план навчання, який максимально задовольнить і учня, і систему. Цей план неможливо скопіювати чи скласти на рік вперед. Він створюється щотижнево або й щоденно. Ми уважно слідкуємо за прогресом кожного учня, зміною темпу чи напрямку його інтересу, і оперативно реагуємо. Хтось вчиться більш менш рівномірно, іншому може бути потрібно пів року, аби раптом проковтнути великий обсяг знань, які до того наче не поспішали засвоюватися.

Ми не застосовуємо жодних оцінок. Впродовж 6-ти років до школи діти відкривали для себе світ та переконувалися, що процес пізнання цікавий сам по собі, тож, вважаємо, не варто своїми оцінками змушувати їх брати це під сумнів.

Завдання з математики, читання, письма та інших базових шкільних дисциплін є складовими єдиного заняття без розподілу на уроки. Окрім того ми пропонуємо дітям безліч цікавих класів. В нашому розкладі можна знайти французьку мову, фізику, акробатику, кодування, образотворче мистецтво, музичну освіту, спів та заняття з логопедом. А ще ми сміливо тестуємо нові й нові класи. Приводом може стати знайомство з оригінальною методикою, талановитим педагогом чи запит від батьків на певне додаткове заняття.

bg4І хоч наш розклад вщент заповнений, вільна гра легко знаходить собі місце і час. Школярі навчаються в тісному контакті зі своїми меншими колегами з IMN. Спільний простір дозволяє обрати компаньйонів для гри з дошкільнят, що виховуються в різних традиціях, віросповіданнях та спілкуються вдома іншими мовами. Це не лише збагачує їхній досвід, а й сприяє вивченню універсальної для всіх англійської.

Англійська оточує наших учнів природно, як повітря. Ми спілкуємося нею впродовж всього дня та викладаємо міжнародну програму. За цих умов діти швидко нарощують словниковий запас, починають виділяти знайомі конструкції, вловлювати сенс в цілому і говорити. Власне говорити вони починають ще на першому етапі. Нас не лякають неідеальні граматичні конструкції чи домішка мови іграшок Furby – все це з часом виправиться так само, як призвичаюються до правил рідної мови малюки. Спроби спілкування іноземною мовою та усвідомлення, що це не страшно, все виходить, можна продовжувати – наймогутніша рушійна сила для подальшого оволодіння мовою.

Домашні завдання – це важлива складова нашого підходу. Як і всього важливого, їх не має бути багато. В основному це проекти на цікаві дітям теми, які дають змогу потренуватися у плануванні власного часу, пошуку та обробці інформації, оформленні ідей на власний розсуд. Час від часу ми надаємо завдання для закріплення вивченого матеріалу. Єдина регулярна вимога – щоденно читати.

Ми цінуємо сон, спокій та відпочинок дітей у родинному колі. Тому наші заняття починаються о 9:00 і тривають до 14:00. У групі продовженого дня з 14:00 до 17:00 ми надаємо можливість денного сну тим, чий організм цього потребує. Для прогулянок на свіжому повітрі поблизу школи є багато мальовничих куточків історичного центру Києва.

Новини

Міжнародна школа Uschool

logo_for_fb Маленька школа з особливою, майже родинною атмосферою. Дітям від 6 до 10 років ми забезпечуємо індивідуальний план навчання, англомовне середовище та психологічний комфорт.

Шкільна галерея

Напишіть нам