FAQ

Часті питання та відповіді

На цій сторінці ми зібрали найпопулярніші питання щодо нашої школи. Для того, щоб поставити власне питання, скористайтеся, будь ласка, формою праворуч.

Найчастіші запитання та відповіді на них

Які потрібно купувати канцтовари?

Ми беремо на себе повну відповідальність за забезпечення учнів канцтоварами та всі необхідним для навчання. Вам не потрібно нічого докуповувати, хіба що Ваша дитина забажає щось вкрай особливе (як ось рожево-бузкова ручка з хутром:)).

Яким чином діти забезпечуються книжками та навчальними матеріалами?

Оскільки наша програма формується індивідуально для кожного учня, Вам не треба купувати жодних книжок чи зошитів. Ми надамо всі матеріали, що потрібні саме Вашій дитині. За Вашою ініціативою певний метод чи книга може бути долучено до навчального процесу. Ми не обмежені жорсткими рамками загальної програми і відкриті до співпраці, адже саме ви, батьки, знаєте про потреби та інтереси своєї дитини найбільше.

Чи передбачена у Uschool форма?

Вибір одягу – це прояв індивідуальності, свободи та, водночас, особистої відповідальності. Ми віримо, що дітям необхідно давати можливість вільно виражати себе та щоденно на власному досвіді вчитися доцільно використовувати для цього весь арсенал засобів, як то одяг, взуття, зачиска, аксесуари тощо.

Як ви ставитеся до поїздок дітей у час поза канікулами?

Ми всіляко вітаємо можливість дітей подорожувати з батьками, отримувати новий досвід та розширяти кругозір. На час поїздок поза канікулами, аби Ваша дитина не пропустила нічого з власної програми, ми надаємо пакет завдань та оговорюємо необхідний обсяг занять в онлайн-ресурсах, на які дитина підписана від школи.

Надішліть власне питання

Міжнародна школа Uschool

logo_for_fb Маленька школа з особливою, майже родинною атмосферою. Дітям від 6 до 10 років ми забезпечуємо індивідуальний план навчання, англомовне середовище та психологічний комфорт.

Шкільна галерея

Напишіть нам