Формат

Uschool – маленька затишна школа з великим серцем. Це простір, де можна:

  • дізнаватися нове про себе та світ,
  • практикуватися у вмінні володіти своїм тілом та розумом,
  • перевіряти власні теорії, проводити дослідження, ставити експерименти,
  • вільно рухатися в класі під час занять,
  • вбиратися в одяг за настроєм,
  • лишатися дитиною і бути собою у всіх сенсах.

bg3У навчанні ми орієнтуємося на запити дітей та програмні цілі. Часом це геть різні речі!
Тож ми беремо на себе роль балансира. Для кожного вибудовуємо унікальний план навчання, що максимально задовольнить і учня, і систему.

Цей план неможливо скопіювати чи скласти на рік вперед. Він створюється щотижнево або й щоденно. Хтось вчиться більш менш рівномірно. Іншому може бути потрібно пів року, аби раптом проковтнути великий обсяг знань, які до того наче не поспішали засвоюватися. Прогрес, зміна темпу чи напрямку учнівського інтересу оперативно враховуються.

bg4Розподіл дітей на групи йде за віком та рівнем англійської мови. З першого класу у нашому розкладі є такі предмети як Math, English, Reading та Science, що викладаються англійською. Також ми спонукаємо дітей використовувати англійську в шкільному побуті. Учні швидко нарощують словниковий запас, починають виділяти знайомі конструкції, вловлювати сенс в цілому і говорити. Хай на початку це будуть не ідеальні граматичні конструкції чи домішка мови іграшок Furby – все це з часом виправиться так само, як призвичаюються до правил рідної мови малюки. Спроби спілкування іноземною мовою та усвідомлення, що «це не страшно» – наймогутніша рушійна сила для подальшого опанування мови.

Кілька разів на рік наші учні проходять тестування MAP (Measurement of Academic Progress) за міжнародною програмою. Його результати дозволяють оцінити прогрес дитини за основними предметами, виявити сильні сторони та зони потенційного розвитку. Більшість американських та багато міжнародних шкіл, у тому числі й розташовані у Києві PSI та KIS, приймають результати MAP для зарахування учнів.

У нашому розкладі можна знайти цікаві класи на різні смаки. Це Mindfulness, іспанська та французька мови, акробатика та хореографія, образотворче мистецтво, спів, шахи тощо. А ще ми сміливо тестуємо нові й нові класи. Приводом може стати знайомство з оригінальною методикою, талановитим педагогом чи запит від батьків на певне додаткове заняття.

Домашні завдання — це важлива складова нашого підходу. Як і всього важливого, їх не має бути багато. Завдання для закріплення вивченого матеріалу надаються раз на тиждень. Трапляються проекти на цікаві дітям теми, які дають змогу потренуватися у плануванні власного часу, пошуку та обробці інформації, оформленні ідей на власний розсуд.  Основна регулярна вимога — щоденно читати.

Ми не застосовуємо жодних оцінок. Впродовж 6-ти років до школи діти відкривали для себе світ. Вони переконувалися, що процес пізнання цікавий сам по собі. Вважаємо, не варто своїми оцінками змушувати їх брати це під сумнів.

Ми цінуємо сон, спокій та відпочинок дітей у родинному колі. Тому наші заняття починаються о 9:00 і тривають до 14:00. Для прогулянок на свіжому повітрі поблизу школи є багато мальовничих куточків історичного центру Києва.

Новини

Міжнародна школа Uschool

logo_for_fb Маленька школа з особливою, майже родинною атмосферою. Дітям від 6 до 10 років ми забезпечуємо індивідуальний план навчання, англомовне середовище та психологічний комфорт.

Шкільна галерея

Напишіть нам